Mokymai

SAUGI MOKYMOSI APLINKA

SAUGI MOKYMOSI APLINKA

Ribos ir seksualinio smurto prevencija švietime

Seksualinis smurtas, vykstantis formalaus ar neformalaus švietimo metu paveikia gyvenimo kokybę, turi neigiamos įtakos vaikų ir jaunimo fizinei bei psichikos sveikatai, mokymosi rezultatams.

Padedame formalaus ir neformalaus švietimo įstaigoms bei su vaikais ir jaunimu dirbančioms organizacijoms planuoti, organizuoti ir įgyvendinti priemones, skirtas seksualinio smurto prieš vaikus ir jaunimą prevencijai tiek fizinėje, tiek elektroninėje erdvėje.

Temų pavyzdžiai: saugios mokymosi aplinkos kūrimo technikos, ribos mokymosi aplinkoje ir tarpusavio santykiuose, sutikimas santykiuose, sveikų santykių kūrimas, konfliktų sprendimas, įtrauktis švietimo sistemoje, seksualinis priekabiavimas, vaikų viliojimas (angl. grooming) ir seksualinis išnaudojimas fizinėje ir elektroninėje erdvėje, stebėtojų intervencija, pornografijos įtaka vaikų raidai ir jų santykių kūrimui, pagalba nukentėjus nuo seksualinio smurto ir kt. 

Susidomėjai?

Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti apie bendradarbiavimo galimybes rašykite mums

Mokymų, seminarų, renginių turinį pritaikome pagal jūsų poreikius. Kviečiame su mumis susisiekti ir susitarti dėl susitikimo, kurio metu tuos poreikius padėsime suprasti ir įvertinti.

Kitos mokymų temos:

SAUGI VIEŠOJI ERDVĖ IR SAUGUS NAKTINIS GYVENIMAS
Ribos ir seksualinio smurto prevencija naktiniame gyvenime
SAUGUS PAŽEIDŽIAMUMAS 
Ribos, seksualinio smurto prevencija ir negalia
SAUGŪS SANTYKIAI
Ribos ir seksualinio smurto prevencija artimoje aplinkoje
SAUGI DARBO APLINKA 
Ribos ir seksualinio smurto prevencija darbovietėje
SAUGI ELEKTRONINĖ ERDVĖ
Ribos ir seksualinio smurto prevencija elektroninėje erdvėje