Mokymai Perdegimas

Mokymai: Perdegimas

Perdegimas, kitaip vadinamas “burnout”, yra emocinis ir psichologinis išsekimas, kurį gali sukelti nuolatinis stresas, dirbančiųjų poreikiai ir išsekimas.

Vis dažniau girdime žmones kalbant apie perdegimą. Susidūrus su juo, nebeužtenka savaitės Italijoje ar viso savaitgalio miego. Emocinis ir fizinis perdegimas paliečia visas gyvenimo sritis.

Perdegimui didelę įtaką turi lyčių stereotipai, socialinės normos, kurias griežtai taikome sau, o kiti mums. Supratus kokios normos labiausiai skatina mūsų perdegimą, galime kalbėti apie tai, kaip brėžiant ribas iš jo išeiti.

Ribologijos bendraįkūrėja Rugilė 10 metų dirbo trijuose, kartais keturiuose darbuose.

Rugilė dalinasi:

“Mėgau savo darbą, turėjau daug projektų ir veiklų. Kol pajaučiau, kad darausi irzli, niekas nebeteikia džiaugsmo, darausi pikta. Visą laiką norėjau miego, eidavau ir atrodė kito žingsnio fiziškai nebegalėsiu žengti, skaudėjo akis, kad ir kiek miegodavau, kasryt kėliausi pavargusi.

Supratau, kad noriu daryti kažką kito, nei darau, bet nežinojau ką. Tyrimai nerodė jokių atsakymų.

Po trejų metų aktyvaus darbo su savimi (kuriame išbandžiau pačių keisčiausių dalykų), man pavyko išeiti iš emocinio ir fizinio perdegimo dugno, kartu su kolege sukurti sau darbo vietą, pagaliau, jausti džiaugsmą ir turėti jėgų savo norams.”

Apie lektorę:

Rugilė Butkevičiūtė – teisininkė, sertifikuota asmeninio augimo mentorė ICF (International Coaching Federation), moterų teisių aktyvistė, Nacionalinio lygybės apdovanojimo 2021 m. laimėtoja už darbą žmogaus teisių srityje, daugiau nei 14 metų konsultavausi nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusius asmenis. Veda mokymus lyčių stereotipų, lyčių lygybės, ribų temomis.

Apie ką kalbėsime paskaitoje?

  • Stereotipų įtaka perdegimo susiformavimui, palaikymui ir gydymui.
  • Iš kur kyla neįveikiami lūkesčiai sau?
  • Kaip atpažinti perdegimą?
  • Perdegimo šaknys ir skirtingos jų rovimo taktikos.
  • Kaip brėžti ribas ir nesijausti dėl to blogai?
  • Kaip susigrąžinti atsakomybę už savo gyvenimą ir gyventi taikoje su savimi?
  • Paskaitos trukmė 60 min.

Įsigijusiems/ioms mokymus, bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. Po paskaitos bus atsiųstas įrašas, peržiūros galiojimo laikas yra pusė metų nuo paskaitos įsigijimo.

Pinigai už paskaitą negrąžinami.