Mokymai Asmeninės ribos

Mokymai: Asmeninės ribos

Išmok sakyti "ne" kitiems ir "taip" sau

Ribų klausimas – vienas svarbiausių gyvenime. Kai žinau, kur esu “aš”, žinau, kur esu “ne aš” ir kur yra “ne mano”.

Asmeninės ribos yra labai svarbios norint geriau suprasti save ir kitus. Jas atrandame išėję iš savo komforto zonos. Ribos apibūdina mus kaip asmenybes, padeda formuoti sveikus santykius, stiprinti savimonę ir gali padėti geriau orientuotis aplink mus esantiems.

Asmeninių ribų klausimai kyla esant santykiuose ir išlieka svarbūs kalbant apie tarpasmeninius ryšius, saugumą, emocinę sveikatą ir asmeninį augimą.

Mokymų metu sužinosite:

  • Kas yra asmeninės ribos?
  • Kada ir kaip jos peržengiamos?
  • Kodėl kiti linkę peržengti tavo ribas?
  • Kokios strategijos padeda brėžti ribas?
  • Kaip sakyti “Ne” be sąžinės graužaties?
  • Ribos santykiuose: ką daryti, kai kitas negerbia mano “Ne”?

Lektorės:

Rugilė Butkevičiūtė – teisininkė, sertifikuota asmeninio augimo mentorė ICF (International Coaching Federation), moterų teisių aktyvistė, Nacionalinio lygybės apdovanojimo 2021 m. laimėtoja už darbą žmogaus teisių srityje, daugiau nei 14 metų konsultavausi nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusius asmenis. Veda mokymus lyčių stereotipų, lyčių lygybės, ribų temomis.

Reda Jureliavičiūtė – sociologė, kurios studijų kryptis – lytis ir lytiškumas (en. gender and sexuality). Reda kalba ir rašo asmeninių santykių, smurto temomis, jau beveik 10 metų dirba su pažeidžiamomis grupėmis Lietuvoje ir užsienyje. Veda mokymus ribų ir seksualinio smurto temomis.

Data ir laikas: Spalio 23d. 18:00-19:00 val.

Paskaitos trukmė 60 min.

Įsigijusiems/ioms mokymus, bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. Po paskaitos bus atsiųstas įrašas, peržiūros galiojimo laikas yra pusė metų nuo paskaitos įsigijimo.

Pinigai už paskaitą negrąžinami.